فروش گل آنلاین مجهز

تاریخ: 23:26 - 28 فروردین 1399

فروش گل آنلاین مجهز

خشک کردن به روش جذب آب با استفاده از ماکروویو

در این نوشته که مخصوص به فروش گل آنلاین مجهز شرکت تخصصی آی لیلیوم می باشد ما سعی داریم تا راه و روش های خشک کردن گل هایی که احساس کردید که وقتی از ما خریداری کردید و عمر آن دارد به پایان می رسد به شما بگوییم در نوشته قبلی ما یک راه کلی و عمومی به شما گفته شد ولی در این نوشته سعی داریم تا دو راه دیگر که هر کسی تخصص در آن را ندارد به شما آموزش دهیم.

1- انتخاب گل

این شیوه برای گل‌هایی با برگ‌های زیاد و سطحی ضخیم مناسب است.از گل های موجود که به این روش خشک میشود و سایت فروش گل آنلاین مجهز ما آن ها را به شما عرضه می کند می توانیم گل‌هایی مانند رز،گل اهاری و گل همیشه بهار را برای شما نام ببریم. زمانی که گل‌ها نیمه باز و استوار هستندبعد از اینکه پلاسیده شوند داخل دستگاه مایکروویو قراردهید.برای این شیوه ساقه‌ها را تقریبا بین دو و نیم تا پنج سانتی متر کوتاه کنید.

2- سیم کشی گل‌ها

ساقه گل بعد ازخشک شدن دیگر قابل انعطاف نیست.اگر می‌خواهید این مشکل را برطرف کنید پیش از آغاز فرآیند خشک سازی،تعدادی سیم را تا دمای حداکثر 24 درجه گرم کرده و در پایه ساقه فروکنید سپس دور تا دور ساقه بپیچانید.اگر ساقه گیاه شما از استحکام لازم دارا نیست سیم را در مرکز گل و درون ساقه فرو کرده و تا پایین امتداد دهید تا سیم درون ساقه مخفی شود.

3- پاشیدن پودر جاذب آب

پودر سیلیکا یکی از مواد جذب کردن رطوبت بوده که برای گیاهان رنگی و ظریف مناسب است اما می‌توان از خاک رس و یا ترکیب آرد گندم و بوره نیز استفاده کرد.حدودا بین دو و نیم تا پنج سانتی متر از کف یک ظرف مناسب را با این مواد بپوشانید.

4- پوشش دادن گل زیر ماده جاذب آب

با دقت گل‌ها را در ظرف گذاشته و حد اقل دو سانتی متر بین آن‌ها فاصله باشد.به آرامی ماده جذب کردن را روی آن‌ها ریخته و کاملا پوشش دهید.با استفاده از خلال دندان مطمئن شوید که همه جای گل پوشش داده شده و بخشی در زیر ماده تغییر شکل نداده باشد.ابتدا با یک یا دو شاخه گل امتحان کنید چون ممکن است گل‌ها بسوزند.این می‌تواند شیوه ساده‌ای باشد که برای خشک کردن هر گلی کاربرد دارد.

5- یک لیوان آب در ماکرویو قرار دهید

وجود یک لیوان که تا نصف از آب پر شده باشد می‌تواند انرژی دستگاه را جذب نموده واز سوختن یا بیش از اندازه خشک شدن پیشگیری نماید.

6- ماکرویو

دستگاه را برای مدت زمان دو دقیقه روشن کنید.بعد با خلال دندان امتحان کنید که خشک شده باشند.اگر هنوز کاملا خشک نشده اند دستگاه را یک دقیقه دیگر روشن کنید.بعد از هربار روشن کردن دوباره امتحان نمایید.باید توجه کرد بعضی گل‌های نازک در این شیوه نیاز به گرمای کمی دارند.اما بسته به مدل گل نمونه‌های ضخیم تا هشت دقیقه هم می‌توانند حرارت متوسط یا بالا را تحمل نمایند.

7- یک روز فرصت سرد شدن دهید

محتویات را خارج کرده و به طور نیمه باز آن‌ها را بپوشانید و تا یک روز آن‌ها را در شرایط مناسبی قرار دهید.گل‌هایی همچون گل کوکب به وقت بیشتری (حدود سی و شش ساعت) نیاز دارند.اما گل‌هایی مانند رز یا میخک صد پر در کمتر از ده ساعت سرد می‌شوند.گل‌ها را دور از دسترس کودکان و حیوانات قرار دهید.

8- پودر جاذب را پاک کنید

اکنون که محتویات به خوبی سرد شده‌اند به آرامی پودر جذب کننده را با استفاده از یک برس از گل‌ها پاک نمایید.بعد از آن می‌توانید از اسپری مو یا استر گل استفاده نمایید.و در تمامی این مراحل اگر باز هم سوالی داشتید می توانید از متخصصان فروش گل آنلاین مجهز ما سوالات خود را بپرسید

خشک کردن گل با استفاده از فشردن گل‌ها

1- انتخاب گل

این شیوه برای گل‌هایی که ما در فروش گل آنلاین مجهز داریم مانند یاس بنفش که کوچک و سطحی پهن و صاف دارند مناسب است.این شیوه مناسب گیاهانی دارای ساقه‌های گوشتی و یا گلبرگ‌های ظریف نیست.

2- گل‌ها را روی یک کاغذ خشک قرار دهید

گل‌های مورد نظر را روی یک کاغذ خشک مثل روزنامه،مقوا یا دستمال کاغذی قرار دهید.گل‌ها را دسته بندی نمایید و گل‌های شبیه هم را روی یکدیگر قرار داده و بین آن ها کاغذ بگذارید.گل‌ها را بین روزنامه قرار داده روزنامه‌ها را بین دفتر باطله و دفترباطله‌ها را بین مقوا قرار دهید و محکم با چسب آن‌ها را ببندید.

3- گل‌ها را فشار دهید

آن‌ها را زیر یک جسم بزرگ،عریض وصاف قرار دهید به طرزی که فشار به تمامی نواحی به طور یکنواخت وارد شود و آن را دریک شرایط خشک و گرم قرار دهید.

4- یک تا سه هفته صبر کنید

پایان هفته اول کاغذ خیس شده را با یک کاغذ خشک عوض نمایید و مجددا جسم سنگین را روی آن‌ها قرار دهید.

5- کار به پایان رسیده

همواره پس از چند هفته جسم سنگین را برداشته و گل‌ها را بیرون آورید و در معرض نور قرار دهید.و همان طور که در بالا گفتیم در این مرحله هم می توانید سوالات خود را از ما در فروش گل آنلاین مجهز شرکت تخصصی آی لیلیوم بپرسید.

به چه نکاتی در سفارش گلدان آنلاین توجه کنیم

آیا سفارش یک گلدان بطور اینترنتی،امکان پذیر است؟کدام گلدان برای ما مناسب تر است؟در حال حاضر سفارش اینترنتی،از فروش گل آنلاین مجهز،جای خود را به گذراندن ساعت ها وقت،برای خرید در بازار های روز داده است.این خرید کم دشوار و کمی مقرون بصرفه،امکان یک انتخاب درست و مناسب را به شما می دهد.

چرا که بعضی از تهیه یک محصول مانند گلدان،می توانید همه مشخصات فنی آن را بررسی کنید و با توجه بالایی انتخاب کنید.اضافه بر این با وجود عکس های متفاوت،از زوایای مختلف،خیال شما را از بابت ظاهر کار نیز راحت می کند.گلدان از آن بخش محصولاتی است که اضافه بر اینکه بستری برای رشد و تقویت یک گیاه و یا گل محسوب می شود،در تغییر رنگ،حال و هوا و دیزاین یک محیط،تاثیر زیادی دارد.

حتما تابحال متوجه این تاثیر چشمگیر و آشکار شده اید.هر گلدان سفید وساده،احساس سادگی و مینیمال فضا را تقویت می کند،در حالیکه یک گلدان رنگی،روح فضا را تحت شعاع قرار می دهد و طبق روانشناسی انواع رنگ ها،احساساتی مانند عشق، هیجان، آسایش و ...را ایجاد می کند.

سفارش یک گلدان بطور آنلاین در فروش گل آنلاین مجهز،در دید اول شاید کار سخت و دشواری بنظر بیاید.اما اینطور نیست.وقتی که شما با تذکرات اساسی و پر اهمیت در این زمینه آشنا باشید،یک خرید راحت و مقرون بصرفه را تجربه خواهید کرد.تذکرات اساسی در انتخاب یک گلدان مناسب ،انتخاب یک گلدان،برای نگهداری گل های آپارتمانی و یا پرورش گل و گیاه در محوطه،انجام می گیرد.

در هر دو مورد، دست شما خیلی باز است و می توانید با اعمال سلیقه های خود و شناخت بافت محیط،یک گلدان خوب خریداری کنید.پر اهمیت ترین تذکراتی که شما را برای یک سفارش هوشمند و عاقلانه یاری می کند،توجه به محیط قرارگیری یک گلدان دقت کنید گلدان را برای کدام محیط سفارش می دهید؟اساسا سفارش گلدان در فروش گل آنلاین مجهز برای فضایی مانند محل کار،با محیط منزل، خیلی متفاوت است.

تگ‌های مرتبط: