کود برای فروش گل آنلاین

تاریخ: 00:44 - 26 آبان 1399

کود برای فروش گل آنلاین

آیا کاکتوس به کود احتیاج دارد

کاکتوس ها تنها برای مناطق خشک نیستند. و به گفته مقاله کود برای فروش گل آنلاین توانایی دارند از قشنگی این گیاهان در فضا درون خانه همچنین به کار ببرید و تفاوتی ندارد که آب و هوا و اقلیم مکان زندگی شما چطور است. گیاهان کاکتوس مدل های متفاوتی دارند که اساسی ترین آن ها :اسپینی ، مدل های بالبوس می باشد که می تواند گل های مختلفی دارا باشد.

این گیاهان برای گرفتن مواد معدنی و تقویت شدن احتیاج مند کوددهی هستند و باید خاک آن ها را در فصل رشد، توسعه کرد. یک کود خوب می تواند رشد سالم ، گل دهی و رنگ مناسبی را به کاکتوس شما بدهد و شکل آن را قشنگ تر از پیش کند.کاکتوس به یک گیاه پر دوام در برابر علل های محیطی مشهور است.

و می تواند تا مدت وقت زیاد تری نسبت به گیاهان دیگر در برابر خشکی پر دوام کند. البته این مورد در مقاله کود برای فروش گل آنلاین به این مفهوم نیست که نباید هیچ مدل مواظبت بخصوصی از آن دارا باشید. یکی از این مواظبت ها کود دادن به گیاه است. حال تفاوتی ندارد که این گیاه شما خارج از خانه یا درون آن باشد.

می توانید با کود دادن به این گیاه ، سلامت و خوشحالی زیاد تر را در آن ضمانت کنید.کود دادن به این گیاه سبب بالا بردن رشد و سرعت زیاد تر آن می شود و همینطور می تواند خیلی از احتیاج های آن را برطرف کند.دقت داشته باشید چنانچه در این قسمت از مقاله کود برای فروش گل آنلاین عنوان شده است.

کود های ویژه و مناسب کاکتوس دارای سه ماده معدنی نیتروژن، پتاسیم و فسفر می باشند و سه تعداد روی بسته های کود ظاهر می شود که عدد اول مرتبط به اندازه نیتروژن و عدد دوم و سوم به صورت مرتبط به اندازه ی فسفر و پتاسیم وجود داشته درن کود است. به صورت عادی جملات NPK که مخفف نیتروژن، فسر و پتاسیم است هم روی بسته نام برده شده است.

کود های ویژه و مناسب کاکتوس

1. در اوایل فصل بهار و زمانی که مدل های رشد مانند رویش برگ های بروز ، تیغ های بروز و یا بالا بردن اندازه و رشد را بسته به مدل کاکتوس را در آن تماشا کردید ، به طور هفتگی به آن کود بدهید.

2. از کود هایی با نیتروژن پایین با نسبت های 10-10-5 به کار ببرید . 1 قاشق چای خوری از کود را در یک گالون آب داخلش. بریزید و تا حدی که به کاکتوس آب دهید تا خاک آن مرطبت شود و همینطور طبق مقاله کود برای فروش گل آنلاین می توانید 1 قاشق چایخ وری از کود مخلوط در برابر -6-7-1 با یک گالون آب به کار ببرید و همزمان با آن به کاکتوس آب بدهید.

3. کود را هر هشت هفته یک دفعه در فصل های بهار و تابستان در برابر 10-10-5 به گیاه بدهید. اگر از کود ترکیب کاکتوس به نسبت 6-7-1 به کار می برید، آن را در فصل رشد هر دو هفته یک دفعه به گیاه بدهید. کاکتوس احتیاج به مواد مغذی افزودن تر در فصل پاییز و زمستان ندارد.

4. کود باقی مانده و بیش از حد را در یک ظرف برچسب دار و مقاوم با درب بسته نگه دارید تا این که نوبت به کوددهی پس از آن برسد.مواد مورد احتیاج به بیان مقاله کود برای فروش گل آنلاین :

  • کود حلال با نیتروژن پایین
  • قاشق های اندازه گیری
  • 1 ظرف بزرگ گالونی
  • آبپاش

تگ‌های مرتبط: